Dhunohet nga nje 28 vjecar ,mjeku i Urgjencës ne QSUT

Dhunohet nga nje 28 vjecar ,mjeku i Urgjencës ne QSUT

431
SHPËRNDAJE

Dhunohet mjeku Arianit Gogo në QSUT. 28 vjeçari Avjerino Vjero, kishte shkuar në urgjencën e Q.S.U.T-së, nën efektin e lëndëve narkotike dhe ka goditur me grusht mjekun Aranit  Gogo.

Menjëherë ka ndërhyrë stafi tjetër mjekësor për normalizimin e 28 vjeçarit i cili u dërgua për trajtim në  spitalin psikiatrik Nr.5 Tiranë  ndërsa materialet jane referuar në prokurori për plagosje të lehtë me dashje.

S'KA KOMENTE