Detaje te tjera nga atentati ne Fier mbremjen e djeshme

Detaje te tjera nga atentati ne Fier mbremjen e djeshme

2698
SHPËRNDAJE

Makina e gjetur e djegur me te cilen u krye atentati ndaj Demir Backës mbremJen e se shtunes ka qene me targa kosove. Burimet policore saktesojne se po verifikohet nese jan reale apo fallco dhe nese jane reale kur ka hyr ky automjet ne shqiperi dhe ne pronesi te kujt eshte. Gjithashtu po punohet per te zbuluar nr e personave qe kane marre pjese ne atentat dhe nese kane pasur te tjere ndihmes ne kete atentat.

S'KA KOMENTE