Detaje te tjera dalin nga krimi brenda familjes ne FIER

Detaje te tjera dalin nga krimi brenda familjes ne FIER

6947
SHPËRNDAJE

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi brenda familjes Medinaj në Fier. Mesohet se çifti ka pasur grindje mes njëri-tjetrit, dhe një ambulancë ka vendosur në alarm Policinë pasi u njoftua për një të plagosur.

Gruaja Irvana Medinaj ishte goditur me thikë nga burri, Demokrat Merdinaj dhe u gjet e shtrirë në tokë dhe pa jetë.

Ai madje kishte lënë në vendngjarje dhe thikën me të cilën e goditi, ndërsa ai dyshohet se është me probleme mendore.
Çifti banonte në shtëpi dy katëshe, ndërsa mësohet se dy fëmijët e mitur ndodheshin në banesë kur ka ndodhur krimi.
Në banesë janë dëgjuar edhe thirrje nga persona të afërm që thoshin ‘’Ç’të bëri’’.

S'KA KOMENTE