DETAJE të reja nga vrasja e shqiptares në Itali, kamerat e sigurisë...

DETAJE të reja nga vrasja e shqiptares në Itali, kamerat e sigurisë kapën autorin

430
SHPËRNDAJE

Detaje të reja zbardhur nga vrasja e shqiptares Nevila Pjetri pak ditë më parë në Itali.

Sipas medieve italiane, bëhet me dije se kamerat e sigurisë pranë zonës ku ndodhi krimi, kanë kapur autorin e vrasjes, Daniele Bedini pas mesante poshtë një biznesi në Marinella di Sarzana, çka përputhet me kohën e vrasjes, teksa kalonte me një Fiorino (kamionçinë) të bardhë.

Me të ndodhej një grua e veshur me ngjyra të hapura, e cila besohet të jetë 35 vjeçarja shqiptare. 

Po sipas këtyre raportimeve, thuhet se pamjet e kapura në momentin e vrasjes së saj, janë tronditëse. 32 vjeçari Bedini e detyron shqiptaren të ulej në gjunjë dhe më pas e vret me pistoletë.

S'KA KOMENTE