Shqiperia ne 3 vendet me te mira ballkanike per te kaluar pushimet...

Shqiperia ne 3 vendet me te mira ballkanike per te kaluar pushimet e veres

68
SHPËRNDAJE

Ju mund t’i kaloni pushimet tuaja të verës në plazhet e Ballkanit nëse nuk e keni bërë këtë më parë. Sipas portalit ‘Your Amazing Places’ ka të paktën tre destinacione kryesore që ju mund t’i vizitoni dhe disa nga përparësitë janë çmimet më të ulëta në krahasim me pjesën tjetër të Evropës dhe njerëzit vendas miqësorë, të cilët do të sigurohen që të ndiheni rehat kur të vizitoni vendin e tyre.

 

Këtu janë 3 vendet që ju mund të vizitoni:

 

1. Gjiri i Kotorit, Mali i Zi


 

2. Dhermi, Shqiperi


 

3. Ishulli Hvar, Kroaci 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.