Dëshmia tronditëse e Fatjonit: Babai tentoi të përdhunonte Merushen

Dëshmia tronditëse e Fatjonit: Babai tentoi të përdhunonte Merushen

7464
SHPËRNDAJE

Pas ngjarjes së rëndë në Roskovec, Fatjon Hoxha ka rrëfyer detaje të tjera pasi babai i tij i masakroi bashkëjetuesuen.

I ftuar në emisionin “Me Zemër të Hapur”, Fatjoni tregon se babai i tij e kishte ngacmuar seksualisht Merushen.

Pjesë nga dëshmia e Fatjon Hoxhes: 

Kur ka pasur lidhje me mua, atëherë e ka njohur Merushen, jo më parë. Disa llafe më ka thënë. Ca do themi ne, nuk na beson njeri… Po bën tre vite që e solla në shtëpi Merushen, aty e lash të flinte te një dhomë dhe unë fleta te dhoma ime, dhe ai ishte hedhur nga dritarja, dhe mendova se ishe ti tha Merushja, nuk e shihja fare, se ai kishte fikur sahatin, i kishte thënë jo kshu jo kshu e kishte ngacmuar, ndeza blicin e telefonit tha Merushja dhe kur e pa që ishte ai, i tha dil jashtë, ai doli dhe i tha po i the gjë Fatjonit do të vë teken në gojë do të vras, këtë gjë ia kishte thënë mamasë time ai, më tha ajo ca kish bërë kshu kshu, kishte shkuar në dhomë…. Vajta nga mami dhe më tha në mëngjes kshu kshu, Merushja u ngrit duke qarë, ‘më hyri në dhomë qeni’, kishte lënë dritaren hapur dhe i kishte hyrë në dhomë.

S'KA KOMENTE