Dërgohet për gjykim ish-kreu i Kushtetueses, Bashkim Dedja

Dërgohet për gjykim ish-kreu i Kushtetueses, Bashkim Dedja

32
SHPËRNDAJE

Dërgohet për gjykim ish-kreu i Kushtetueses, Bashkim Dedja. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkaWeb se Dedja do të gjykohet për deklarim të rremë dhe fshehje pasurie, konkretisht për një apartament.

Ndërkohë, për dy apartamente dhe një garazh, GJKKO tha se SPAK nuk ka gjetur prova të mjaftueshme.

foto galeri

S'KA KOMENTE