Deputetja e Fierit e kthen diten e lindjes se saj ne dhurate...

Deputetja e Fierit e kthen diten e lindjes se saj ne dhurate ,jo per veten por per Spitalin Memorial.

599
SHPËRNDAJE

Ne ditelindjen e seicilit ndodh qe te marrim dhurata dhe urime ,por per deputeten e PS Fier Antoneta Dhima kjo dite e shenuar ne jeten e saj ka marre nje kuptim te dyfisht . Ne kete dite deputetja Dhima ka mbjelle peme ne mjediset e Spitalit Memorial ne Fier .Nje dhurate qe percjelle nje mesazh kuptimplote per te gjithe ne kontributin per gjelberimin . Nje akt qe le gjurme jo vetem ne kujtese por edhe ne sensibilizimin e komunitetit per te shtuar mjediset e gjeleberuara

E ku ka më bukur se në ditën e lindjes të dhurosh lule, pemë, jetë. 🌿☀️

Zgjodha mjediset e Spitalit Rajonal Memorial, ku bashkë me drejtuesit dhe stafin mbollëm disa pemë, në këtë ditë që do ta mbaj mend gjatë në kujtesën Time. 🌲

Të gjithë mund të bëjmë më shumë për mjedisin, ndaj edhe TI mund të mbjellësh pemën tënde!🪴

Klikoni ne linkun me poshte te shikoni videon

https://fb.watch/9JJwNwtgH8/

S'KA KOMENTE