Deputeti socialist përfundon në SPAK per inceneratoret

Deputeti socialist përfundon në SPAK per inceneratoret

296
SHPËRNDAJE

Deputeti I PS-së Alqi Bllako ka qenë gjithashtu në SPAK për t’u marrë në pyetje në lidhje me aferën e inceneratorëve.

Bllako ka qenë Sekretar i Ministrisë së Mjedisit gjatë periudhës kur janë miratuar lejet për inceneratorët dhe firma e tij rezulton në një numër të madh dokumentesh, për të cilat duket se ka dhënë shpjegime në SPAK.

S'KA KOMENTE