Deputeti Korreshi: “Çunat e Londres”vishen firmato dhe me makina të fundit, ne...

Deputeti Korreshi: “Çunat e Londres”vishen firmato dhe me makina të fundit, ne mbajmë mjetet gaz/benzinë

354
SHPËRNDAJE

U bë viral me deklaratën drejtuar “çunave të Londrës”, deputeti Saimir Korreshi zbulon në FitStation me Çenkuela Hasa të vërtetën.

“Nuk kam asgjë me çunat e Londrës që bëjnë punë të ndershme. Deklarata ishte për ata që ishin në “shtëpi bari” dhe kishin lekët me kapul si pasoj e punës me kokain dhe hashash. Leku i pisët që po qarkullon në Shqipëri ka eliminuar shtresën e mesme. Shikon çuna të rinj veshur me Gucci e Prada, me makinat e fundit dhe ne duhet ta mbajmë benzinë/gaz për të ardhur nga Lushnja sepse nuk ja dalim dot me naftë”- tha deputeti Korreshi!

S'KA KOMENTE