Deputeti i Qarkut FIER habitet nga benzina e makinës: Shkoni, shikoni çfarë...

Deputeti i Qarkut FIER habitet nga benzina e makinës: Shkoni, shikoni çfarë ngjyre ka

345
SHPËRNDAJE

Deputeti demokrat i Lushnjës, Saimir Korreshi ka ndarë në rrjetet sociale pamjet e benzinës që tregtohet në vendin tonë. Ai tregon ndryshimin e ngjyrës së benzinës të nxjerrë nga makina me atë të sapo blerë në një pikë karburanti.

Ndoshta pas ndonjë defekti në makinë, deputeti ka hapur sarbratorin e makinës dhe ka nxjerr benzinën që ajo kishte brenda, e cila dukshëm është llum dhe jo karburant. Megjithatë, ky nuk është rasti i parë, pasi shpesh shoferët ankohen për cilësinë e karburantit.

S'KA KOMENTE