Deputetët e PD grisin fletët e votimit per Lindita Nikollën kryetare Kuvendi

Deputetët e PD grisin fletët e votimit per Lindita Nikollën kryetare Kuvendi

103
SHPËRNDAJE

Në mënyrë demonstrative deputetët e PD të thirrur një nga një për të votuar kryetaren e re të Parlamentit, e nominuar nga maxhoranca Lindita Nikolla kanë grisur fletët e votimit. 

Ata kanë marrë fletët e përcaktuara dhe i kanë grisur pranë kutisë ku supozohej të hidheshin këto fletë.

S'KA KOMENTE