Deportohen 40 shqiptarë nga Britania e Madhe

Deportohen 40 shqiptarë nga Britania e Madhe

426
SHPËRNDAJE

Deportohen nga Britania 40 shtetas shqiptarë. Një charter me 40 te deportuar nga Britania ka mbërritur në Rinas 11 e 30. 

Pas intervistave dhe procedurave ligjore në komisariatin e Policisë Kufitare të Rinasit 40 shqiptarët e deportuar janë pritur nga familjarët e tyre.

S'KA KOMENTE