Denoncohet largimin nga banesa te nje 16 vjecare ne Fier, policia jep...

Denoncohet largimin nga banesa te nje 16 vjecare ne Fier, policia jep detaje

4395
SHPËRNDAJE

Fier

Në datë 07.01.2022, në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë denoncim shtetasi D. B., se mbesa e tij 16 vjeçe është larguar nga banesa. Nga verifikimit e kryera rezulton se 16-vjeçarja është larguar me dëshirën e saj.
Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, është bërë shpallja në kërkim dhe po punohet për gjetjen e saj dhe për sqarimin e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE