Demtonte varrezat publike ne Fier, prangoset 31 vjecari

Demtonte varrezat publike ne Fier, prangoset 31 vjecari

1376
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier kapën dhe ndaluan shtetasin R. M., 31 vjeç, banues në Fier, pasi në mënyrë të përsëritur ka dhunuar disa varre dhe ka vjedhur sende dekorative dhe kangjellat rrethues të varreve, në varrezat publike të qytetit të Fierit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE