Debora zbardh edhe Llogaranë fshati pa energji elektrike

Debora zbardh edhe Llogaranë fshati pa energji elektrike

93
SHPËRNDAJE

Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në petkun e dëborës .

Rrugët janë të kalueshme pasi dy borëpastruese kanë punuar për hapjen e tyre. Ndërkohë prej dy ditësh, defektet  në linjat e tensionit kanë bërë që fshati Llogara të jetë pa energji elektrike

S'KA KOMENTE