Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Tiranë, “G Class”, merr para...

Dalin pamjet e aksidentit të rëndë në Tiranë, “G Class”, merr para çiftin dhe foshnjën (VIDEO)

1140
SHPËRNDAJE

Dalin pamjet e aksidentit të tmerrshëm në kryeqytet ku një 39-vjeçar përplasi një çift bashkëshortësh bashkë me foshnjën 3-muajshe në karrocë.

Në pamje , shihet momenti kur makina tip “G-Class” vjen me shpejtësi dhe nuk ndalon ne vizat e bardha ku po kalonin edhe 3 të aksidentuarit.Pas përplasjes, makina pengohet nga trafik ndarëset duke shmangur edhe një tragjedi

S'KA KOMENTE