Dalin FOTOT e babait dhe dy vajzave qe humbën jetën sot në...

Dalin FOTOT e babait dhe dy vajzave qe humbën jetën sot në aksident

5524
SHPËRNDAJE

Familja Gushi nga Patosi, Fier u shua sot në një aksident që ndodhur në autostradën Fier-Vlorës.Kryefamiljari Eduart Gushi, bashkëshortja Silvana Gushi dhe dy vajzat Anastasia dhe Eva, udhëtonin me makinën e tyre tip Toyota, kur u përplasën nga tre të rinj që udhëtonin me Audi.

Në rrejtet sociale, janë dhe fotot e tre nga katër viktimat e aksidentit të sotëm.

Dy motrat 14 dhe 9 vjeçe shihen në një foto duke pozuar me njëra tjetër, ndërsa në foton tjetër babai Eduart Gushi i dhuron një lule vajzës së vogël, Evës 9 vjeçare.

86312150 488560052055694 6327115936637648896 n

S'KA KOMENTE