Celet sezoni turistik ne plazhin e SEMANIT

Celet sezoni turistik ne plazhin e SEMANIT

458
SHPËRNDAJE

Eshte celur sezoni turistik në plazhin e SEMANIT . Këtë vit celja e këtij sezoni ishte konceptuar ne breg te detit ku te pranishmit kane prekur nga afer lojrat dhe ajrin e paster


Përvec qindra qytetarëve që morën pjesë nga zona u janë bashkuar edhe ata nga Fieri . Ka marrë pjesë ne celjen e sezonit turistik edhe kryebashkiaku Armando Subashi ,kreu i Grupit Parlamentar te PS Taulant Balla dhe deputetet e qarkut Fier
Celja e sezonit turistik ne Seman eshte gjalleruar me aktivitete dhe lojra sportive

S'KA KOMENTE