Vriten dy policë  prane një gjykate në Miçigan

Vriten dy policë  prane një gjykate në Miçigan

66
SHPËRNDAJE

Një person i armatosur ka vrarë dy policë dhe plagosur dy të tjerë jashtë një gjykate në shtetin amerikan të Miçiganit. SherifPaul Bailey ka konfirmuar për gazetarët në një konferencë shtypi se dy Sherifatv u vranë nga personi  armatosur. Gjykata në qytetin turistik të Shën Jozefit – rreth 100 milje (160 km) në lindje të Çikagos – është vënë nën bllokim tha një punonjës policie

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.