Video/Trump i zgjat doren, bashkeshortja e refuzon

Video/Trump i zgjat doren, bashkeshortja e refuzon

45
SHPËRNDAJE

IZRAEL– Duket se spekulimet mbi problemet e mundshme mes çiftit presidencial amerikan sa vijnë dhe vërtetohen.

Së fundmi presidenti Donald Trump është përballur me një situatë aspak të këndshme, pasi është refuzuar nga gruaja e tij Melania Trump.

 

Gjatë vizitës në Izrael, Zonja e Parë e Amerikës është fiksuar nga kamerat duke refuzuar t’i kapë dorën presidentit amerikan për ta shoqëruar, raporton Metro.
Çifti po zbriste nga aeroplani presidencial Air Force One, ndërsa shihet Melania teksa godet Trumpin në dorë duke refuzuar t’i jap dorën.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.