Video/Shperthen nje market fishekzjarresh,dhjetra te vrare

Video/Shperthen nje market fishekzjarresh,dhjetra te vrare

37
SHPËRNDAJE

Ende nuk dihen shkaqet e shperthimit qe ka ndodhur ne nje market fishekzjarresh ne Meksike por bilanci i demeve she panikut ka tmerruar banoret. Si pasoje e ketij shperthimi kane mbetur te vdekur 12 persona punonjes te marketit si dhe jane plagosur 70 te tjere

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.