Video/Presidenti Trump shtyn me force Kryeministrin e Malit të Zi

Video/Presidenti Trump shtyn me force Kryeministrin e Malit të Zi

74
SHPËRNDAJE

Në Bruksel janë mbledhur liderët e shteteve anëtare të NATO-s për të marrë pjesë në samitin e Aleancës së Atlentikut të Veriut.
Në videon e mëposhtme tregohet një moment interesant nga takimi i gjithë liderëve, teksa Presidenti i SHBA Donald Trump shtyn me forcë Kryeministrin e Malit të Zi Dushko Markoviç pasi ky i fundit i zë rrugën dhe del para tij.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.