Video/Imazhet e Texas ,autostrada duket si oqean

Video/Imazhet e Texas ,autostrada duket si oqean

99
SHPËRNDAJE

Rreth 19 trilion gallon shi ka rene ne Teksas (131 ,78cm)duke rregjistruar sasine me te madhe te shiut te ndodhur ne historine e ketij vendi. Uragani “Harvey” keto dite eshte kthyer ne tmerr te banoreve te Texas-it duke shkaktuar 20te vdekur dhe mijra shtepi te demtuara. Demet llogariten ne biliona dollare ndersa situata ne rruget e Texas kane marre pamje te frikshme 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.