VIDEO/ Shpërthen në flakë autobusi në mes të Londres

VIDEO/ Shpërthen në flakë autobusi në mes të Londres

44
SHPËRNDAJE

Një rrugë e rëndësishme në Londër është bllokuar, ndërkohë që policët po merren me një autobus që ka shpërthyer papritur në flakë.
Policët dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku janë ndeshur me flakët dhe tymin e paparë rreth autobusit.

Autoritetet u kanë kërkuar londinezëve të qëndrojnë larg nga rruga dhe mundësisht të shmangnin zonën, shkruan “Daily Star”.

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/567003/London-Kingston-High-Street-police-bus-fire-shopping-blaze

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.