Vejusha e djalit të ish-Zv/Presidentit në lidhje me vëllain e ish-burrit të...

Vejusha e djalit të ish-Zv/Presidentit në lidhje me vëllain e ish-burrit të saj.

40
SHPËRNDAJE

Beau Biden, humbi jetën në vitin 2015 nga tumori, duke shokuar të gjithë familjen si dhe duke luajtur një rol të rëndësishëm në vendimin e të atit Joe Biden për të lënë mënjanë disi politikën nga jeta e tij.

Lost: Beau Biden, the former attorney general of Delaware, died in 2015, shocking the entire family

Djali i Joe Biden që vdiq dhe gruaja e tij
Hunter Biden, djali tjetër i Joe Biden dhe rrjedhimisht edhe vëllai i Beau, u nda nga bashkëshortja e tij në vitin 2015, ka zbuluar një burim i prestigjiozes New York Post. Por ndarja nuk ishte bërë publike më parë. Tani Hunter, 47 vjeç, është në një lidhje me gruan e vëllait të tij.
“Hallie dhe unë jemi jashtëzakonisht me fat që kemi gjetur mbështetje dhe dashuri për lidhjen tonë në një kohë të vështirë. Kemi qenë me fat që kemi miq dhe një familje që na ka mbështetur në çdo hap,” tha Hunter në një intervistë.
Edhe vetë ish-Zv/Presidenti Joe, i cili ka dalë jashtë vëmendjes së mediave kohët e fundit, mbështeti plotësisht lidhjen e tyre.
“Jemi me fat që Hunter dhe Hallie gjetën njëri-tjetrin pas një mërzie kaq të madhe. Ata kanë mbështetjen e plotë të gjithë familjes,” tha ai.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.