Tigri sulmon dhe vret nje grua ne nje park ne  Kine(video)

Tigri sulmon dhe vret nje grua ne nje park ne  Kine(video)

494
SHPËRNDAJE

Ngjarja eshte rregjistruar nga nje kamer e survejimit ne parlun e Beijing ne Kine.Ne park lejohen te shikojne kafshet e egra nepermjet automjeteve ndersa nje grua ka dal per pak dhe nje tiger e ka sulmuar me pas nje burr ka rendur per ta shpetuar si dhe nje grua e dyte ka dal nga makina per ti dhene ndihme ndersa ka perfunduar edhe kho e vrare nga nje tiger tjeter qe i ka sulmuar

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.