Sulm terrorist ne Barcelone, nje furgon hyn mes turmes se njerezve

Sulm terrorist ne Barcelone, nje furgon hyn mes turmes se njerezve

71
SHPËRNDAJE

Nje sulm terrorist ka ndodhur sot pasdite ne Barcelone.Nje furgon ka hyre permes turmes se njerezve duke vrare 13persona dhe plagosur 60 te tjere

Pas përplasjes së ndodhur në sheshin ikonë “Las Ramblas” të frekuentuar shumë nga turistët, mbi 11 milionë në vit, zona është rrethuar nga forcat e sigurisë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.