Sulm me arme ne SHBA , 3 persona te vdekur dhe dy...

Sulm me arme ne SHBA , 3 persona te vdekur dhe dy te plagosur

57
SHPËRNDAJE

Tre të vdekur dhe dy persona jane plagosur dhe derguar  në spital pas vrasjes në parkun e biznesit në Baltimore. Policia thotë se vrasësi i armatosur dhe i rrezikshëm është në arrati

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.