Shperthim vetevrases i nje Siriani ,ne Gjermani

Shperthim vetevrases i nje Siriani ,ne Gjermani

84
SHPËRNDAJE

Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në qytetin Ansbach.
Shpërthimi ka ndodhur në një lokal në qendër të qytetit duke bërë që një person të humbë jetën dhe 11 të tjerë të plagosen.
Dyshimet e para ishin se shpërthimi kishte ardhur nga një bombol gazi.
Nëpërmjet një deklarate zyrtare policia e Ansbachut e ka hedhur poshtë këtë mundësi. Sipas shpërthimi nuk ka ndodhur nga bombola e gazit.
Sipas policisë, shpërthimi ka nëpërmjet një mjeti shpërthyes që sipas të gjithave gjasave e ka pasur me vete personi i cili ka humbur jetën.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.