SHBA, vret familjen, të dashurën dhe më pas vetëvritet

SHBA, vret familjen, të dashurën dhe më pas vetëvritet

10
SHPËRNDAJE

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur në Kentucky. Një person i armatosur ka vrarë katër persona, familjarë të tij, para se të bënte vetëvrasje.

Policia në një zonën e parë gjeti dy persona të vdekur dhe filloi aksionin e kërkimit të autorit, për të gjetur më pas edhe tre kufoma tjera në një zonë tjetër, përfshirë këtu edhe autorin.

Policia ka bërë të ditur se ai ka vrarë prindërit e tij, më pas ka vrarë të dashurën dhe një të afërm të saj.

Më pas i ka dhënë fund edhe jetës së tij.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.