Rrëzohet avioni mbi shtepi vdesin 32 persona

Rrëzohet avioni mbi shtepi vdesin 32 persona

57
SHPËRNDAJE

Ka shkuar në 32 numri i viktimave nga rrëzimi i avionit të mallrave në Kirgistan.
Avioni i cili i përkiste kompanisë Turkish Airlines, është rrëzuar në Manas duke rënë sipër shtëpive. Shumica e viktimave njoftohet se janë fëmijë dhe banorë të zonës, njofton BBC.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.