Nicolas Cage dhe Vince Neil, cudisin fansat në Las Vegas.

Nicolas Cage dhe Vince Neil, cudisin fansat në Las Vegas.

55
SHPËRNDAJE

Nicolas Cage dhe Vince Neil janë konfrontuar fizikisht jashtë një resorti në Las Vegas. 
 Aktori dhe rokeri ishin bashkë në kazino, ndërsa zënka ndërmjet tyre kishte filluar kur këngëtari e kishte fyer dhe goditur një femër brenda hotelit ku qëndronin.

Kengetari i rrokut thuhet se ka tërhequr nga flokët në dysheme një femër, vetëm për faktin se ajo i kishte kërkuar autograf aktorit 52-vjeçar.
Në një video të publikuar nga TMZ, shihet Cage duke u përpjekur ta qetësojë mikun e tij, frontmenin e grupit “Motley Crue”.
Neil më pas është arrestuar nga policia.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.