Muri me Meksiken rrit orkesin edhe Izraelit per ndarje me Egjiptin

Muri me Meksiken rrit orkesin edhe Izraelit per ndarje me Egjiptin

48
SHPËRNDAJE

Lideri Izraelit Benjamin Netanjah ka pershendetur vendinin e Presidentit Te SHBA Donald Trump per ndertimin e murit mes ShBA dhe Meksikes.Nje vendim dhe ide shume e mire per te ndalur valen e emigranteve te paligjshem ka thene Netanjah ndersa ka thene se kjo ide eshte jo vetem per tu marr shembull por edhe zbatuar planin e ndertimit te murit 250 milje per tu ndare nga Egjipti

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.