Mbyllet Champ-Elysee ne FRANCE 

Mbyllet Champ-Elysee ne FRANCE 

31
SHPËRNDAJE

Champs-Élysées është mbyllur pasi një makine eshte Perplasur me nje makine të policisë dhe ka shpërthyer në flakë ndersa  shoferi ka braktisur makinen me pas


Policia e Parisit thotë se një operacion i sigurisë është duke u zhvilluar në rrethin e pazarit ku ka pasur raporte për një makinë që është braktisur në një rrugë me famë botërore e cila është mbyllur.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.