Makina përplas dhjetëra njerëz në ‘Urën e Londrës

Makina përplas dhjetëra njerëz në ‘Urën e Londrës

45
SHPËRNDAJE

Një makine ka përplasur dhjetëra njerëz në Urën e Londrës. Lajmi bëhet i ditur nga BBC.
Ende nuk dihen arsyet, por besohet se mund të jetë një sulm terrorist si i para disa javësh.


Daily Star shkruan se njerëzit janë larguar me vrap. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka mbyllur urën.
Bëhet fjalë për të paktën 20 persona të plagosur.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.