Lajmi i Fundit!Koreja e Veriut kercenon SHBA me bomben berthamore.

Lajmi i Fundit!Koreja e Veriut kercenon SHBA me bomben berthamore.

85
SHPËRNDAJE

Koreja e Veriut ka kercenuar drejteperdrejte SHBA me nje sulme berthamor..Lideri i Korese se Veriut Kim Jong Un ka thene se SHBA do të perballet me nje sulm  të tmerrshme bërthamore dhe rrënime të mjerueshme qe do te jete fundi i saj  nëse zgjedh opsionin për luftë.Pas kesaj deklarate kërcënuese Japonia vendosinnjë sistem tjetër mbrojtës kundër raketave kundër raketave të Kim

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.