ISIS feston pas masakres ne Nice 

ISIS feston pas masakres ne Nice 

474
SHPËRNDAJE

Pas masakres se nje nate me pare te ndodhur ne Nice te Frances ku u vrane 84 persona dhe u plagosen disa qindra te tjere , grupi islamik terrorist ISIS ka shfaqur krenari dhe gezim duke hedhur disa foto ku tregohet pas shpines se nje luftetari te ISIS europa ne flak si dhe nje foto ku nje luftetar i ISIS ka kapur pre fyti PRESIDENTIN FRANCEZ FRANCOIZ HOLLAND

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.