Horror ne Gjermani:nje person godet me sepate 20 persona

Horror ne Gjermani:nje person godet me sepate 20 persona

63
SHPËRNDAJE

Gjermani- 20 persona janë plagosur rëndë pas një sulmi në tren, teksa një person i ka goditur me sëpatë.
Ngjarja ka ndodhur në linjën e trenit Wurzburg-Ansbach. 3 nga të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën ndërkohë që policia ka ekzekutuar autorin e ngjarjes.
Autori i ngjarjes është vrarë teksa ka dalë nga treni dhe ka tentuar të ikë me vrap.
Policia ka bllokuar lëvizjen e trenit të linjës Wurzburg-Ansbach dhe po kryen hetime.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.