“Flyboard” rikthen për të gjithë “qilimin fluturues” (video)

“Flyboard” rikthen për të gjithë “qilimin fluturues” (video)

112
SHPËRNDAJE

Flyboard jo vetëm për “Ironman”dhe “Agjentin007” si në filma.

Tashmë këto makina te zgjuara dhe me teknologjie të lartë kanë kthyer në realitet endrren races njerëzore për të fluturuar.

Vetëm Flyboard ta jep kete ndjesi dhe njeriu ndjen sikur fluturon.

Flyboard rikthen për të gjithë te apasionuarit e perrallave arabe te 1001 e një netëve kete qilimi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.