Donald Trump, përcolli një mesazh per Nene Terezen

Donald Trump, përcolli një mesazh per Nene Terezen

79
SHPËRNDAJE

Kandidati republikan për president në SHBA, Donald Trump, përcolli një mesazh për miliona ndjekësit e tij në Facebook, me rastin e shenjtërimit të Nënë Terezës.
“Nënë Tereza përfaqësonte më të mirën tek të gjithë ne. Ajo ishte një grua e shenjtë dhe e devotshme dhe unë mendoj se është e mrekullueshme të shohësh katolikët në mbarë botën që i bëjnë asaj kaq shumë nderime”, shkruan Trump

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.