50 te vrare dhe 300 te plagosur prane ambasades Britanike ne Kabul

50 te vrare dhe 300 te plagosur prane ambasades Britanike ne Kabul

56
SHPËRNDAJE

Nje sulem vetvrases ka ndodhur kete mengjes prane ambasades Britanike ne Kabul, Afganistan. Si pasoje e ketij sulmi vetvrases jane vrare 50 persona dhe me shume se300 te tjere jane plagosur

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.