3 sulme vetëvrasëse në jug të Rusisë

3 sulme vetëvrasëse në jug të Rusisë

25
SHPËRNDAJE

Në qytetin Stavropol në jug të Rusisë në afërsi të rajonit të policisë, 3 kamikazë kanë hedhur veten në erë.

Sipas informacioneve të para, përveç kamikazëve nuk ka humbur jetën dhe nuk është plagosur asnjë njeri.

Disa burime bëjnë të ditur se sulmuesi i katërt u asgjësua nga ana e policisë.

Kurse një burim i besueshëm informoi se gjatë ngjarjes janë dëgjuar 5 shpërthime.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.