19 viktima dhe mbi 50 te plagosur nga sulmi ne Manchester

 19 viktima dhe mbi 50 te plagosur nga sulmi ne Manchester

95
SHPËRNDAJE

Janë konfirmuar 19 viktima nga sulmi me bombë në koncertin e Ariana Grande në Manchester. Ku shumica e viktimave janë nën moshën 18 vjeç.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.