135 të plagosur dhe 63 të vdekur nga zjarri ne PORTUGALI

135 të plagosur dhe 63 të vdekur nga zjarri ne PORTUGALI

56
SHPËRNDAJE

Të paktën 63 persona kanë vdekur, nga të cilët katër fëmijë, për shkak të zjarrërave që kanë prekur pyjet në qendër të Portugalisë, ndërsa numri i të plagosurve është 135, por sipas kryeministrit Antonio Costa me shumë mundësi numri i viktimave mund të rritet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.