1000 bikini për Guinnes në Soçi.

1000 bikini për Guinnes në Soçi.

87
SHPËRNDAJE

Më shumë se 1.000 të rinj e të reja kanë qënë pjesëmarrës në festivalin BoogelWoogel në shpatet turistik Rosa Khutor në Rusi.Të veshur vetëm në rroba banje dhe me ski ata i kane dhënë lamtumirën sezonit të skive në Soçi. Brenda ditëve të ardhshme organizatorët do të dërgojnë një kërkesë në Librin Gines të Rekordeve për të treguar këtë si një rekord.
 
  
 https://youtu.be/BRcuERufOaM

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.