Dorëhiqet Manafort,drejtuesi i fushatës se Trump.

Dorëhiqet Manafort,drejtuesi i fushatës se Trump.

46
SHPËRNDAJE

Dorëhiqet Paul Manafort, udhëheqësi i fushatës së kandidatit republikan për president të ShBA-ve, Donald Trump.“Këtë mëngjes Paul Manafort ka ofruar dorëheqjen të cilën unë e pranova “, tha Trump raporton CNN.
“E vlerësoj shumë punën e tij të madhe për të ardhur deri këtu ku jemi sot. Paul është një profesionit i vërtetë dhe i dëshiroj atij suksese të mëtutjeshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.