Bllokohet rruga në Llogara nga bora dhe ngricat

Bllokohet rruga në Llogara nga bora dhe ngricat

46
SHPËRNDAJE

Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës që kanë nisur mbrëmjen e djeshme qarkullimi I automjeteve në Llogara është bllokuar.

Drejtuesit e automjeteve kanë qënë të papërgatitur pasi vitet e kaluara Llogaraja nuk është përballur me këtë situatë të motit.

Shtresa e akullit e krijuar si pasojë e reshjeve ka bërë  që automjetet të mbeten të bllokuara.

Policia rrugore apelon që të gjithë drejtuesit e mjeteve të vendosin zinxhirë kur të kalojnë nëpër akset rrugore.

S'KA KOMENTE