Bllokohet makina e Fierakes rezultonte e vjedhur Maqedoni

539
SHPËRNDAJE

Drejtoria Vendore e Policisë Fier

Seksioni për trafikun e paligjshëm

Më datë 10.01.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasen P.S vjeç 44, banuese në Fier, pasi dyshohet se mjeti tip “Citroen” në pronësi të saj, rezulton i vjedhur në Maqedoni dhe u bllokua me cilësinë e provës materiale. Neni 141/a i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE