Bllokohen 550 ton karburant në Ballsh

Bllokohen 550 ton karburant në Ballsh

421
SHPËRNDAJE

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikes ka bllokuar sot 550 ton naftë në Ballsh.

Ky akt vjen në kuadër të luftës kundër informalitetit. Sipas ministrisë, sasi e bllokuar nuk kishte parametra e duhura për treg.

S'KA KOMENTE